Hotel Abacie

ubytovanie Valasske Mezirici
 

**** Hotel Abacie / ubytovanie Valasske Mezirici

Hotel Valasske Mezirici Abacie
Hotel Abácie vznikol rozsiahlou prestavbou rodinnej vily z 30. rokov 20. storočia. Je umiestnený na okraji mesta Valašské Meziríčí, ktoré je vstupnou bránou do pohoria Moravskoslezských Beskýd. Z hotelových okien je krásny výhľad do parku Abacie, kde sa stekajú Vsetínská a Rožnovská Bečva. Okolie je ideálne pre turistiku a cykloturistiku a v zime pre bežkárov a lyžiarov.

Valašské Meziríčí ubytovanie
Hotel Abácie má k dispozícii 16 moderne zariadených izieb vrátane 2 apartmánov. Všetky izby sú vybavené farebným televízorom so satelitom, telefónom s priamou voľbou a prípojkou na PC a internet, chladničkou s minibarom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a sušičom vlasov.

Hotel Abácie wellness centrum
Za relaxom a odpočinkom nemusíte cestovať len do kúpeľov. Wellness Abácie je ideálne miesto pre načerpanie novej energie. Za sprievodu relaxačnej hudby, pri romantickom osvetlení a obklopení ukľudňujúce vôňou sa ocitnete vo svete pokoja, harmónie a zažijete pocit úplného uvoľnenia.

Valašské Meziríčí hotel Abacie reštaurácia
Pobyt v hoteli si môžete spríjemniť posedením v reštaurácii so zimnou záhradou a letnou terasou. Pestrá celodenná ponuka českej či medzinárodnej kuchyne so širokým výberom kvalitných moravských a francúzskych vín. Poludňajšie menu za priaznivé ceny. K chvále reštaurácie určite patrí aj samotná kuchyňa, ktorá je vybavená najmodernejšou gastronomickou technológiou. Kapacita reštaurácie vrátane zimnej záhrady je 50 miest.

Hotel Abácie salónik
Salónik s kapacitou 30 miest je vhodný pre organizovanie celého radu spoločenských akcií, od svadieb, rodinných osláv, konferencií, školení až po pracovné obedy alebo recepcie. Pre tieto príležitosti je samozrejme možné využívať celú kapacitu reštaurácie.

Hotel Abácie Šport bar
Hostia, ktorí dávajú prednosť neformálnemu posedeniu, môžu navštíviť šport-bar. V ponuke je veľký sortiment miešaných nápojov. Športoví nadšenci určite uvítajú premietanie zápasov na veľkoplošnej obrazovke. Na svoje si určite prídu aj fanúšikovia hudobných kanálov.

Dovolenka Valaško Hotel Abácie Relaxácia a Fitness
Hotel Abácie ponúka svojim hosťom wellness centrum aj bohaté športové vyžitie. Služby osobných trénerov, odbornú poradu v oblasti výživy, k dispozícii je Fitness bar s ponukou nealko a fitness výživy. Spinning, solárium - vertikálne, turbo. Sauna fínska a infra, masérske služby - Druhy masáží regeneračné, relaxačné, športové. Dve bowlingové dráhy. Squash zaiste uvítajú náročnejšie a vytrvalejší športovci. Hotel disponuje 2 kurty. Požičovňa rakiet, loptičiek, uterákov a pod.
Hotel Valasske Mezirici Abacie - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Valasske Mezirici Abacie - možnosť pripojenia na internetHotel Valasske Mezirici Abacie - k dispozícii letná terasaHotel Valasske Mezirici Abacie - k dispozícii kavareňHotel Valasske Mezirici Abacie - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Valasske Mezirici Abacie - hotel má reštauráciuHotel Valasske Mezirici Abacie - hotel má vináreňHotel Valasske Mezirici Abacie - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Valasske Mezirici Abacie - akceptuje creditné karty VISAHotel Valasske Mezirici Abacie - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Valasske Mezirici Abacie - akceptuje creditné karty JCBHotel Valasske Mezirici Abacie - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Valasske Mezirici Abacie - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Valasske Mezirici Abacie - Iybz sú vybavené televízoromHotel Valasske Mezirici Abacie - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Valasske Mezirici Abacie - Izby s vlastnou toaletouHotel Valasske Mezirici Abacie - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: